Navigace

Obsah

Soutěže MŠMT

Informace k soutěžím naleznete pod následujícím odkazem

https://www.plzensky-kraj.cz/souteze

Soutěže MŠMT 2021/2022

Harmonogram OK soutěží 2022

 

 

Harmonogram OK předmětových soutěží

Termín   Okresní kolo (kategorie) místo garant za DDM zodpovídá
prosinec          
úterý 7.12. Pythagoriáda Z6+Z7 ZŠ Kom.17 Mgr. Jana Rybárová Ing.Eva Pavleová
středa 8.12. Pythagoriáda Z8+Z9 ZŠ Kom.17 Mgr. Jana Rybárová Ing.Eva Pavleová
leden          
středa 26.1. Matematická olympiáda Z5,Z9 DDM Domažlice Mgr.Petra Kohelová Ing.Eva Pavleová
únor          
středa 23.2. Zeměpisná olympiáda A,B,C GJŠB Mgr.Michal Podestát Ing. Eva Pavleová
středa 23.2. Zeměpisná olympiáda  D GJŠB Mgr.Václav Kozina Ing. Eva Pavleová
pátek 25.2. Soutěž v Nj I.-III. DDM Domažlice Mgr.Lenka Ledvinová Mgr.Ing.Kamila Bendová
březen          
středa  2.3. Soutěž v Aj I.-III. DDM Domažlice Mgr.Milena Šiplová Mgr.Ing.Kamila Bendová
pátek  4.3. Chemická olympiáda D GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Ing.Eva Pavleová
čtvrtek 17.3. Recitace ZUŠ Horš.Týn Martina Samková Mgr.Ing.Kamila Bendová
pátek 18.3. Matematický klokan -školní kola ZŠ,SŠ,G Ing. Eva Pavleová Ing.Eva Pavleová
středa  23.3. Fyzika F,E GJŠB Mgr.Marie Halíková Ing.Eva Pavleová
čtvrtek 24.3. Dějepisná olympiáda ZŠ, SŠ DDM Domažlice Mgr.Marie Johánková Mgr.Ing.Kamila Bendová
středa  30.3. Olympiáda v Čj  I.kat. DDM Domažlice Mgr.Sylvie Vágnerová Mgr.Ing.Kamila Bendová
čtvrtek 31.3. Olympiáda v Čj  II.kat. DDM Domažlice Mgr.Květa Žižková Mgr.Ing.Kamila Bendová
    Soutěž v programování ( přímo do KK)   Ing.Josef Šerlovský Ing.Eva Pavleová
duben          
    SOČ ( přímo do KK)   Ing. Hana Slachová Mgr.Ing.Kamila Bendová
pondělí 11.4. Biologická olympiáda C GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Ing.Eva Pavleová
úterý  12.4. Matematická olympiáda Z 6-Z 8 ZŠ Kom.17 Mgr.Petra Kohelová Ing.Eva Pavleová
pátek 22.4. Biologická olympiáda D GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Ing.Eva Pavleová

 

           
Termín   Okresní kolo (kategorie) místo garant za DDM zodpovídá
           
středa 23.2. Hra na dechové nástroje ZUŠ JJ Domažlice Josef Kuneš, dipl.um. Mgr.Ing.Kamila Bendová
           
pondělí 28.2. Sólový a komorní zpěv ZUŠ JJ Domažlice Josef Kuneš, dipl.um. Mgr.Ing.Kamila Bendová
           

Harmonogram OK soutěží ZUŠ ve školním roce 2021/2022

pozn. forma organizace soutěže prezenční / distanční 

Zpracovala:Mgr.Ing.Bendová K.,DDM Domino Domažlice 31.1.2022