Navigace

Obsah

Soutěže MŠMT

 

Harmonogram OK 2018/2019

 

Soutěže MŠMT

 

Harmonogram OK předmětových soutěží  

2018/2019

okres Domažlice

Termín   Okresní kolo (kategorie) místo garant za DDM zodpovídá
leden          
středa 16.1. Dějepisná olympiáda DDM Domažlice Mgr.Marie Johánková Mgr.Ing.Kamila Bendová
pondělí 28.1. Olympiáda v Čj  I.kat. DDM Domažlice Mgr.Radka Kortusová Mgr.Ing.Kamila Bendová
úterý 29.1. Olympiáda v Čj  II.kat. DDM Domažlice Mgr.Květa Žižková Mgr.Ing.Kamila Bendová
středa 30.1. Matematická olympiáda Z 9, Z 5 ZŠ Kom.17 Mgr.Ivan Rybár Ing.Eva Pavleová
únor          
středa 6.2. Soutěž v Nj I.-III. DDM Domažlice Mgr.Lenka Ledvinová Mgr.Ing.Kamila Bendová
středa 20.2. Zeměpisná olympiáda A,B,C GJŠB Mgr.Vladimír Duffek Ing. Eva Pavleová
středa 20.2. Zeměpisná olympiáda  D GJŠB Mgr.Václav Kozina Ing. Eva Pavleová
čtvrtek 21.2. Soutěž v Aj I.-III. DDM Domažlice Mgr.Milena Šiplová Mgr.Ing.Kamila Bendová
březen          
pondělí 4.3. Chemická olympiáda D GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Ing.Eva Pavleová
středa 13.3. Recitace Horšovský Týn Martina Samková Mgr.Ing.Kamila Bendová
pátek 22.3. Matematický klokan -školní kola ZŠ,SŠ,G Ing. Eva Pavleová Ing.Eva Pavleová
duben          
středa 3.4. SOČ GJŠB Ing. Hana Slachová Mgr.Ing.Kamila Bendová
středa 3.4. Fyzikální olympiáda E,F GJŠB Mgr.Marie Halíková Ing.Eva Pavleová
úterý 9.4. Matematická olympiáda Z 6-Z 8 ZŠ Kom.17 Mgr.Ivan Rybár Ing.Eva Pavleová
středa 10.4. Biologická olympiáda D GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Mgr.Ing.Kamila Bendová
úterý 16.4. Biologická olympiáda C GJŠB Mgr.Zdeňka Němečková Mgr.Ing.Kamila Bendová
květen          
pondělí 27.5. Pythagoriáda Z 5 ZŠ Kom.17 Mgr. Jana Rybárová Ing. Eva Pavleová
úterý 28.5. Pythagoriáda Z 6-8 ZŠ Kom.17 Mgr.Jana Rybárová  Ing. Eva Pavleová
           
     

Harmonogram OK uměleckých soutěží ve školním roce 2018/2019

 

Domažlice

    Termín   Obor  místo garant za DDM zodpovídá
den datum        
           
úterý    26.2. komorní hra s převahou dech. nástrojů ZUŠ J.Jindřicha Domažlice Josef Kuneš Mgr.Ing.Kamila Bendová
úterý    26.2. hra na EKN ZUŠ J.Jindřicha Domažlice Josef Kuneš Mgr.Ing.Kamila Bendová
úterý    12.3. komorní hra s převahou smyč. nástrojů ZUŠ J.Jindřicha Domažlice Josef Kuneš Mgr.Ing.Kamila Bendová
           
Zpracovala:Mgr. Ing.Bendová K., DDM Domino Domažlice 3.10.2018